sobota, 23 czerwca 2012

Bleach

Teraz zapraszamy na środek jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali.
 
OPIS BOHATERÓW :
Kurosaki Ichigo - Poznajemy go jako piętnastoletniego ucznia szkoły średniej. Dzięki swoim pomarańczowym włosom często jest atakowany przez innych. Jest zastępczym shinigami. Jego imię po polsku to "truskawka"
Rukia Kuchiki - Jest shinigami z 13 dywizji. To ona wprowadza Ichigo w świat bogów śmierci. Nie jest wysoka bo mierzy tylko 144 cm.
Orihime Inoue - Uczęszcza do tej samej klasy co Ichigo. Jest miła, aż do przesady i nie za mądra.
Yasutora Sado - Jest bardzo silny, ale wcale nie głupi. Mało się odzywa. Ichigo woła do niego Chado. Zawsze stara się pomagać innym, nie oczekując niczego w zamian.
Uryu Ishida - Uczęszcza do tej samej klasy co Ichigo. Jest Quincy(niszczycielem). Doskonale zna się na szyciu.
Renji Abarai - Jest kapitanem 6 dywizji. Ma czerwone włosy upięte w kocyk. Często kłóci się z Ichigo. Jest zakochany w Ruki.

Kurasaki Ichigo to uczeń szkoły średniej, który potrafi widzieć duchy. Pewnego dnia Rukia pojawia się w pokoju chłopaka i jest zaskoczona że potrafi ją dostrzec i tłumaczy mu o Shinigami, czyli Bogach Śmierci. Ichigo w ogóle nie wierzy jej dopóki nie zostaje zaatakowany przez Hollow(pustego). Podczas walki Rukia zostaje ranna, dlatego przekazuje Ichigo swoją moc shinigami. Rukia przez to że nie ma mocy nie może wrócić do Społeczności Dusz, dlatego decyduje się na zostanie na ziemi przybierając sztuczne ciało. I tak się zaczyna przygoda Ichigo jako Shinigami.

A teraz dodatkowe informacje :
Bleach zawiera aż 331 odcinków po 25 minut, które można znaleźć na :
www.kreskowki.fani.pl, www.kreskowka.pl, www.kreskoweczki.pl(tu znajdziecie aż 392 odcinki.)
Bleach ma również 4 fimy :
1. Memories of Nobody
2.The DiamondDust Rebelion
3.Fade to Black
4.The Hell Verse
Filmy są opisane w notce "Filmy animowanane"

 

 
Ciekawe jaka jest wasza ulubiona postać z Bleach'a ? Bo moja to Hitsugaya Toushiro :] Piszcie w komentarzach jaką najbardziej postać lubicie :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz