sobota, 3 listopada 2012

3 Dywizja

Kapitan Trzeciej Dywizji - Gin Ichimaru
RASA
: Shinigami

URODZINY : 10 września
PŁEĆ : Mężczyzna
WZROST : 185 cm
WAGA : 69 kg
WYGLĄD : Jego strój nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych strojów kapitańskich. Sam Gin nie wygląda jednak jak każdy: jego oczy są przez większość czasu zamknięte. Rzadko kiedy je otwiera, jednak, jak zauważono, są jasnobłękitne. Jest niezwykle wysoki i chudy, o bardzo ostrych rysach twarzy, a jego włosy są srebrne.
UMIEJĘTNOŚCI :

Siła ofensywna: 80
Siła defensywna: 80
Szybkość: 80
Kidō
: 80
Inteligencja: 80
Siła fizyczna: 80
Razem: 480/600

ZANPAKUTO : Shinsō. W zwykłej postaci wygląda jak wakizashi. Rękojeść jest niebieska, tsuba wykonana z dwóch metali wirując wokół ostrza i tworząc literę "S", która jest owalna i otwarta. Wicekapitan Trzeciej Dywizji - Izuru Kira
RASA : Shinigami
URODZINY : 27 marca
PŁEĆ : Mężczyzna 
WZROST : 173 cm
WAGA : 56 kg

WYGLĄD : Jest mężczyzną średniego wzrostu i średniej wagi , ma półdługie blond włosy i niebieskie oczy. Jego grzywka opada na twarz i zasłania jej lewą stronę. Ubiór Kiry nie różni się niczym od innych Shinigami. Nosi zwykłe czarne kimono oraz opaskę wicekapitana na swoim lewym ramieniu.
ZANPAKUTO : Wabisuke. Katana jest bardzo prosto i czysto zaprojektowana. W swojej formie jest do nieodróżnienia od zwykłej katany. Jelec jest w kształcie prostokąta, a w środku jest podobny znak do omegi. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz