sobota, 15 grudnia 2012

13 Dywizja

Kapitan Trzynastej Dywizji - Jūshirō Ukitake 
RASA : Shinigami
URODZINY : 21 grudnia
 
PŁEĆ : Mężczyzna
WZROST : 187 cm
WAGA : 72 kg
WYGLĄD : Jest wysokim, nieco wychudzonym mężczyzną, co spowodowane jest jego chorobami. Jego włosy stały się białe na okres trzech dni, dlatego jego brwi są czarne, takie, jakie były kiedyś włosy. W anime jego oczy są pokazane w kolorze brązowym, jednak na kolorowej okładce mangi zostały pokazane jako zielone. Nosi zwykły strój Shinigami, na co zarzucone jest kapitańskie haori, którego podszewka jest czerwona.
 
UMIEJĘTNOŚCI :
Siła Ofensywna: 90
Siła Defensywna: 90
Szybkość: 70
Kidō: 100
Inteligencja: 100
Siła Fizyczna: 40
Razem: 490/600 
ZANPAKUTO : Sōgyo no Kotowari. Przed uwolnieniem jest zwykłą kataną. Ma czerwoną rękojeść zakończoną złotą częścią, a tsuba jest o prostokątnym przekroju w tym samym kolorze. Pomimo, że po uwolnieniu przyjmuje postać bliźniaczych mieczy, to jednak w zapieczętowanej formie jest to jedno ostrze.Wiceapitan Trzynastej Dywizji - Rukia Kuchiki  
RASA : Shinigami
URODZINY : 14 stycznia
 
PŁEĆ : Kobieta
WZROST : 144 cm
WAGA : 33 kg 

WYGLĄD : Jest niska i drobna, ma bladą skórę, oczy w kolorze odcieniu fioletu i czarne włosy, z jednym kosmykiem opadającym na nos. Nosi standardowy strój Shinigami. Jako porucznik Gotei 13 nosi na lewym ramieniu opaskę z godłem 13. Oddziału. Nosi podwinięte rękawy ponad łokieć. Ma te same białe rękawiczki co jej brat, ale dłuższe. 
ZANPAKUTO : Sode no Shirayuki. W zapieczętowanej formie jest zwykłą kataną z czerwoną rękojeścią i ze złotą tsubą. Sode no Shirayuki jest uważana za najpiękniejszy Zanpakutō w całym Soul Society.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz