sobota, 23 czerwca 2012

Kimi ni Todoke

Miłość, przez nią masz same problemy ?, ale to wszystko nic nie znaczy jak ma się tą jedyną osobę, z którą chcesz być już przez całe życie.

OPIS BOHATERÓW :
Sawako Kuronuma - Zawsze jest miła i chce się z kimś zaprzyjaźnić, ale  podobna do znaku z horroru Sadako (i tak ją nazywają), sprawia że jest to trudne. Wszyscy ją przepraszają i uciekają, gdyż boją się jej.Jest skromna i zapobiega na błędnych wyobrażeniach ludzi.
Shota Kazehaya - Otwarty, przyjacielski i bardzo towarzyski, za te cechy jest podziwiany przez Sawako. Gdy pierwszy raz spotkał Kuronume nie uciekł i nie przeprosił, lecz podziękował jej za wskazanie drogi i dodał serdeczny uśmiech.
Ayane Yano - Jest najdojrzalsza w grupie. Prawie zawsze jest opanowana i spokojna, ale jak się zdenerwuje to jest naprawdę straszna.
Chizuru Yoshida - Jest chłopczycą, ale bardzo wrażliwą. Ma słabość do niewinnych zachowań ludzi, dlatego ma wielką sympatię do Sawako.
Ryu Sanada - Syn właściciela sklepu z ranem. Jest spokojny i nie mówi za dużo, jest także najlepszym przyjacielem Kazehayi od kiedy stali się członkami klubu baseballowej w gimnazjum.

Sawako jest bardzo podobna do postaci z filmu The Ring, dlatego wszyscy nazywają ją Sadako, krążą także plotki że potrafi rzucać klątwy i widzieć duchy. Ale mimo pozorów jest słodka i miła, zawsze marzyła aby się z kimś zaprzyjaźnić. Wszystko zaczyna się zmieniać kiedy najpopularniejszy idol szkolny Kazehaya zaczyna z nią rozmawiać. Dzięki niemu zaczyna rozmawiać z innymi osobami, tak z podziwu rodzi się miłość, ale przed czeka wiele przeszkód, które sami muszą pokonać.

A teraz dodatkowe informacje :
Serial ten składa się z :
1.Kimi ni Todoke mający 25 odcinków po 25 minut
2. Kimi ni Todoke : From Me to You mający 13 odcinków po 25 minut.
Tą seria można znaleźć na stronie www.kreskowki.fani.pl

  

 

1 komentarz:

  1. Z tego co wiem, powstała fabularna wersja anime. Jest klasyfikowana jako drama.

    OdpowiedzUsuń