sobota, 23 czerwca 2012

The world god only knows

Pamiętajcie nie wchodźcie układ z demonami :D Bo nie wiadomo co trzeba będzie zrobić, więc strzęście się XD
OPIS BOHATERÓW :
Keima Katsuragi - Uczeń drugiej klasy szkoły średniej. Jest zapalonym graczem w grach, w których podbija się dziewczyny. W internecie można go znaleźć pod nazwą Bóg Podbojów, ale w normalnym życiu jest znany jako Otamegane (jest to połączenie dwóch słów otaku i megane co oznacza okulary).
Elsie - Jest demonem, ale za to słodkim (dobrym) niż złym. Mieszka u Keima, gdyż przyszła do jego domu i powiedziała jego matce że jest nieślubnym dzieckiem jego ojca.

Pewnego dnia Keima otrzymuje wiadomość, myśląc że to zaproszenie do gry akceptuje je. Wtedy pojawia się demon z piekła Elsie i prosi go o współprace w złapaniu złych dusz. Dusze te ukryte są w sercach dziewcząt, Elsie sugeruje aby rozkochać w je w sobie. Keima jest przerażony i odmawia współpracy, gdyż nie ma za doświadczenia w tych sprawach, jednak nie ma wyboru. Jeśli jej nie pomoże to opaska na szyi, która pojawiła się po akceptowaniu zaproszenia, zabije go. I tak rozpoczyna się randkowanie z dziewczynami... I doświadczenie z gier może się bardzo przydać.

A teraz dodatkowe informacje :
Serial ten ma 2 sezony :
1. The world god only knows zawiera 12 odcinków po 25 minut. Znajdziecie je na stronach : www.kreskowki.fani.pl, www.krekowka.pl, www.kreskoweczki.pl
2. The world god only knows II zawiera 12 odcinków po 25 minut. Znajdziecie je na stronach : www.kreskowki.fani.pl, www.kreskowka.pl

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz