sobota, 23 czerwca 2012

Starry sky

Mamy tu jakiegoś astronoma ?? Albo chociaż kogoś kto uwielbia nocami wpatrywać się w niebo ?? Jeśli tak, a na pewno jest ktoś taki to ta anima jest wprost dla niego... Moim zdaniem bardzo przyjemnie się ją ogląda, jest też krótka, więc nie zajmuje dużo czasu, a potrafi wciągnąć. Ja już zaczęłam się interesować astronomią XD.

OPIS BOHATERÓW :
Tsukiko Yahisa - Jest bohaterką wszystkich odcinków. Jest pierwszą kobietą w Seigatsu Academy. Jest na drugim oku nauki.
Yoh Tomoe - Jest z pod znaku koziorożca, gdy był dzieckiem często był wyśmiewany przez to że jest pół-francuzem. Zakochał się w Tsukiko, ponieważ ona jedna się z niego nie naśmiewała. Tak jak ona jest na drugim roku.
Kanata Nanami - Jest z pod znaku ryb, cierpi na nieuleczalną chorobę, ale nie przyjmuje pomocy lekarzy. Jest przyjacielem z dzieciństwa Tsukiko i cały czas stara się ją chronić, ponieważ zakochał się w niej. Jest na drugim roku.
Suzuya Tohzuki - Jest  pod znaku raka, jest spokojny i przyjacielski. Przyjaźni się z Tsukiko i Kanata od dzieciństwa i często jest dla nich jak brat. Tak jak Yoh i Kanada jest zakochany w głównej bohaterce, ale wie że Kanata ją kocha dlatego powstrzymuje się ze swoimi emocjami. Jest na drugim roku.
Azusa Kinose - Jest z pod znaku strzelca. Jest zarozumiały i bardzo pewny siebie. Jest zapisany w klubie łuczników. Jest na pierwszym roku.
Homare Kanakubo - Jest z pod znaku byka. Jest kapitanem klubu łuczników. Jest przyjazny i skromny. Jest na trzcim roku.
Ryunosuke Miyaji - Jest z pod znaku skorpiona. Wydaje się poważny i spokojny, ale ma zamiłowanie do słodyczy. Jest na drugim roku.
Naoshi Haruki - Jest z pod znaku lwa. Jest bardzo energiczny i lubi żarty. Jest także doradcą klubu łucznictwa.
Iku Mizushima - Jest z pod znaku bliźniąt. Obecnie jest nauczycielem studentów. Jego siostra bliźniaczka Yui zmarła w szpitalu, gdyż urodziła się ze słabym stanem zdrowia.
Kotarou Hoshizuki - Jest z pod znaku wagi. Jest szkolną pielęgniarką, ale chce zostać lekarzem. Jego ojciec był dyrektorem Academy.
Kazuki Shiranui - Jest z pod znaku barana. Jest prezesem rady studenckiej. Jest obdarzony mocą przewidywania i obwinia się za śmierć rodziców. Jest na trzecim roku. Jest na pierwszym roku.
Tsubasa Amaha - Jest z pod znaku wodnika. Jest niestabilny emocjonalnie, przez rodziców którzy rozwiedli się kiedy był mały.
Hayato Aozora - Jest z pod znaku panny. Jest wiceprezesem rady uczniowskiej. Pochodzi ze znanej rodziny pianistów. Jest na drugim roku.
 
Tsukiko rozpoczyna naukę w Seigatsu Academy, szkole specjalizującej się w astronomii niedawno zmienionej na koedukacyjną. Okazuje się, że jest jedyną dziewczyną w szkole. Wkrótce jednak zaprzyjaźnia się z innymi uczniami szkoły - przystojnymi młodymi mężczyznami uosabiającymi 12 znaków zodiaku.

A teraz dodatkowe informacje :
Ta anima składa się z 26 odcinków po 12 minut. Niestety na razie pierwszych 14 odcinków można obejrzeć na stronie www.kreskowki.fani.pl lub na stronie www.kreskowka.pl, albo jak kto woli na stronie www.kreskoweczki.pl, ale tam znajduje się tylko 8 odcinków.

 
Jak widzi się takich przystojniaków to każda dziewczyna chce być na miejscu Tsukiko :P

 

3 komentarze:

 1. Bardzo ładna, lekka kreska ;-). Nie wiesz w jakim studio go produkowano? Sara Sarenka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kiedyś czytałam to anime produkowano w studiu Frontier Works ^^

   Usuń
  2. Ciekawe ;-). Sara Sarenka.

   Usuń