sobota, 23 czerwca 2012

Princess Princess

A może jakiś krótki serialik, z dość dużą dawką humoru ?Wiedziałam że tak to zapraszam na "Princess Princess"
Miłego oglądania :*

OPIS BOHATERÓW :

Toru Kouno - Jego rodzice zginęli w wypadku od tamtej pory wychowuje go ciocia i wujek. Nie przepada za spędzaniem czasu ze swoją rodziną zwłaszcza że jego przyrodnia siostra na hopla na jego punkcie. Razem z Yuujiro lubi drażnić Mikoto.
Yuujiro Shihoudani - Nie ma problemu z swoją pracą jako księżniczka i nie przeszkadza mu że jest przebrany za nią przy ludziach. Odseparowuje się od rodziny, czyli od matki, ojczyma i swojego młodszego brata, gdyż uważa że bez niego wyglądają bardziej jak rodzina.
Mikoto Yutaka - Nienawidzi swojej pracy jako księżniczka, czuje się upokorzony gdy dowiaduje się że ktoś inny po za szkoły wie że jest księżniczką.

Cała historia zaczyna się gdy Toru zostaje przeniesiony do szkoły dla chłopaków. Poznaje tam Yuujiro (z którym jest w pokoju) i Mikoto. Przewodniczący szkoły opowiada Toru o ich tradycji, czyli o tak zwanych "Księżniczkach", które mają przerwać monotonne życie uczniów szkoły męskiej i chce aby do nich dołączył. Toru zgadza się i tak rozpoczyna się jego życie jako księżniczka.

A teraz dodatkowe informacje :
Serial ten składa się z 12 odcinków po 25 minut. Możecie je znaleźć na stronach :
www.kreskowki.fani.pl i www.kreskowka.pl

 

 
 

1 komentarz:

  1. Miałam cudowną okazję go obejrzeć ^.^ Nawet mi się podobał, chociaż fabuła nieco dziwna, jak wszystko w Azji dla Europejczyka :)

    OdpowiedzUsuń