niedziela, 18 listopada 2012

8 Dywizja

Kapitan Ósmej Dywizji - Shunsui Kyōraku
RASA : Shinigami
URODZINY : 11 lipca
PŁEĆ : Mężczyzna
WZROST : 192 cm
WAGA :  87 kg
WYGLĄD : Jest wysokim mężczyzną w średnim wieku. Ma lekki zarost, szare oczy oraz brązowe włosy. Są one zawiązane w koński ogon, gdzie kręcony kosmyk wystaje obok jego twarzy. Przy niebieskiej frotce ma dwie spinki z czerwonymi kwiatkami, które są dla niego bardzo cenne. Na głowie nosi słomkowy kapelusz (tzw. sakkat), przy którym po obu bokach wystają niezawiązane białe sznurki. Nosi czarne kimono Shinigami, którego kołnierz odsłania jego klatkę piersiową oraz część brzucha. Zamiast zwykłego, białego sznura ma jasnoniebieski pas zakończony krótkimi frędzlami, przy którym zawieszone są jego dwa miecze. Na to zarzucone jest kapitańskie haori z podszewką jego oddziału - ciemnym różem.
UMIEJĘTNOŚCI : 
Siła Ofensywna: 90
Siła Defensywna: 90
Szybkość: 90
Kidō
: 100
Inteligencja: 90
Siła Fizyczna: 70
Razem: 530/600

 ZANPAKUTO : Katen Kyōkotsu. Składa się z tachi i wakizashi. Przekrój osłony jest prostokątny z odciętymi narożnikami urządzonych przez wzór płatków wiśni i linii, a uchwyt ciemnoniebieski. 
Wicekapitan Ósmej Dywizji - Nanao Ise
RASA : Shinigami
URODZINY : 7 lipca

PŁEĆ : Kobieta
WZROST : 164 cm
WAGA :  48 kg
WYGLĄD : To młoda kobieta o czarnych włosach, zwykle spiętych z tyłu głowy oraz niebieskich oczach. Nosi okulary. Jej ubiór niczym nie różni się od strojów pozostałych Shinigami w stopniu wicekapitana.

ZANPAKUTO : Niewiele wiadomo na temat Zanpakutō Nanao, głównie dlatego, że sama bohaterka jest rzadko z nim widywana. W jednej z ilustracji widzimy ją wśród innych wicekapitanów, gdzie jej miecz jest widocznie schowany w rękawie i przypomina tanto lub wakizashi z prostokątną tsubą zdobioną wzorami kształtem diamentów po bokach, jednak reszta jego części jest nieznana.

 

1 komentarz:

  1. Jaki zacny blog *O* Strasznie mi się podoba, będę wpadać częściej. :3

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń