sobota, 23 czerwca 2012

Kaichou wa Maid-sama

Zapewne macie sekret, o którym nawet nie mówicie swojemu przyjacielowi.

OPIS BOHATERÓW :
Misaki Ayuzawa - przewodnicząca liceum Seiko, gardzi wszystkimi facetami. Stara się, aby w szkole było jak najwięcej dziewczyn. Pracuje jako kelnerka ( przebrana w francuzkie ubranie pokojówki ) w kawiarence Maid Latte.
 Takumi Usui - najprzystojniejszy chłopak w szkole i łamacz serc.
Sarashina, Shirokawa, Kurosaki - trójka przyjaciół, na początku serialu są nieznośni i nieposłuszni. Potem, po odkryciu tajemnicy Misaki zmienili się nie do poznania. Nazwano ich bezmózgim trijem.

W liceum Seika zawsze jest więcej mężczyzna niż dziewcząt, ale Misaki stara się z całych sił, aby to się zmieniło. Wszyscy chłopcy w szkole boją się jej i mają racje. Dla dziewczyn Misaki jest jak anioł, ale dla facetów jest niczym demon z piekła rodem. Po szkole pracuje jako kelnerka w innym mieście, aby nie zniszczyć sobie reputacji w szkole. Niestety pech chciał że najprzystojniejszy chłopak ze szkoły Usui przez przypadek odkrył prawdę. Misaki jest załamana, ma już najgorsze myśli. Jednak chłopak nie powiedział nikomu, ale od tamtej chwili wpada do tej kawiarenki prawie codziennie, co trochę denerwuje Misaki. Oczywiście z czasem już jej to nie przeszkadza.

A teraz dodatkowe informacje :
Kaichou wa Maid-sama składa się z 26 odcinków po 24 minuty, możecie je znaleźć na www.kreskowki.fani.pl i na stronie www.kreskowka.pl - ale na tej stronie znajdziecie też 2 odcinki specjalne

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz