poniedziałek, 1 lipca 2013

Shingeki no Kyojin

GŁÓWNI BOHATEROWIE :
Eren Yaeger - Młodym chłopak średniego wzrostu i budowy ciała. Ma brązowe włosy i duże, zielone oczy. Eren ubrany jest w standardowy mundur, a na szyi nosi klucz od ojca.
Mikasa Ackerman - Przyszywana siostra Erena. Jest dziewczyną średniego wzrostu o szczupłej, wysportowanej sylwetce. Ma czarne włosy sięgające do ramion oraz duże, szare oczy.
Armin Arlert - Przyjaciel z dzieciństwa Erena i Mikasy. Ma długie blond włosy oraz niebieskie oczy. I tak jak jego przyjaciele nosi standardowy mundur.


Ludzie przez 100 lat żyli w spokoju za otaczającymi ich murami, które izolowały ich od krwiożerczych olbrzymów. Lecz niestety przez jednego z tytanów nadzieje na dalszy spokój zostały przerwane iż zniszczył on jeden z murów obronnych. Przez co tytani z łatwością wdzierają się do miasta i pożerają ich mieszkańców. Eren, który przeżył atak postanawia wstąpić do zwiadowców i przysięga zabić każdego tytana, a za nim podąża Mikasa wraz z ich przyjacielem Arminem. Co prawda ta seria dopiero wychodzi to już nieźle się w nią wciągnęłam. Pomysł z tytanami, które zabijają ludzi (nie wiadomo jeszcze dlaczego) jest trafiony w 10. Akcja, krew, śmierć nie jest tej serii obce, a wręcz wynoszone na piedestał. Nie dziwie się, że szybko zdobyła uznanie i już w sondażu na centrum-mangi.pl jest numerem 1.
Niecierpliwością wyczekuje kolejnego odcinka *-* ale tydzień do zbyt długi okres, aby czekać na kolejny odcinek Q______Q znęcają się nad nami


A TERAZ DODATKOWE INFORMACJE :
Nie wiem ile będzie odcinków , skoro to wychodząca seria, ale widziałam że niby ma być tylko 25 odcinków Q____Q
anime : http://www.snk.wbijam.pl/
manga : http://centrum-mangi.pl/Shingeki-no-Kyojin/


     I coś dla ucha się znajdzie, zarąbisty opening <3

1 komentarz:

  1. Planowane jest 25 odcinków, lecz dodatkowo jest w planach też film kinowy.

    OdpowiedzUsuń