sobota, 23 czerwca 2012

Fruits Basket / Furuba

Jaki jest twój znak zodiaku ??
W Chinach znaki zodiaku są inne niż u nas, składa się z następujących zodiaków : szczur, bawół, tygrys, królik, smok, wąż, koń, owcy, małpy, koguta, psa i świni.

OPIS BOHATERÓW:
Tohru Honda - Pełna zapału i pracowita dziewczyna. Pracuje na półetatu jako sprzątaczka w klinice Sohma. Po legendzie, którą jej mama opowiedziała, zawsze pragnęła być z pod znaku kota.
Yuki Sohma - Spokojny, inteligentny chłopak. Posiada dziewczęcą urodę, dlatego wszystkie dziewczyny go kochają i nawet założyły fan club. Jest przeklęty prze ducha myszy.
Kyo Sohma - Bardzo hałaśliwi i wybuchowy, Yuki to jego odwieczny wróg. Na sam widok pora chce wymiotować, ale dzięki Tohru stawał się najlepszym przyjacielem. Jest przeklęty przez ducha kota.
Shigure Sohma - Trochę zboczony i leniwy pisarz. Można powiedzieć że to pies na baby, a po przemianie zamienia się właśnie w psa.

Tohru po śmierci rodziców wychowuje ją dziadek, ale z powodu remontu jego domu, Tohru postanawia zamieszkać w lesie w namiocie. Pomimo wszystkich nieszczęść jakie je spotkały zawsze jest uśmiechnięta. Pewnego dnia odkrywa stary dom, w którym mieszka Shigure i "szkolny książę" Yuki. Niestety następnego dnia jej namiot zostaje zasypany przez przesuwający się grunt. Shigure proponuje Tohru, aby u nich zamieszkała jeśli będzie zajmować się domem, jeszcze tego samego dnia wpada pewien gość, czyli Kyo. Później przez przypadek Tohru odkrywa tajemnicę rodziny Sohma, otóż są przeklęci przez duchy zwierząt z chińskiego zodiaku Juunishi. Klątwa to objawia się gdy normalny człowiek płci przeciwnej go obejmie.

A teraz dodatkowe informacje :
Fruits Basket zwane także Furuba składa się z 26 odcinków, które można znaleźć na stronie www.kreskówki.fani.pl jak i na stronie www.kreskowka.pl


  

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz