poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Seria: Nocna herbatka, czyli przemyślenia i dyskusje cz.1

Siedząc przed komputerem i dzierżawiąc kubek pysznej herbaty, jak co wieczór siedzę (pewnie jak ponad połowa naszego społeczeństwa) na facebooku~~ I będąc w grupach gdzie ludzie dodają zdjęcia z cosplayami, stylizacjami, makijażami nie da się obyć bez wszechwiedzących "znawców". Już chyba dokładnie wiecie o czym mówię~~ więc jeszcze słowami wstępu proszę bez hejtów, bo to moje przemyślenia i wam ich nie narzucam~~ a wręcz chętnie podyskutuje. Nie mam też tu zamiar obrażać nikogo, bo nie o to mi chodzi... Po prostu chce poznać wasze stanowiska w tej sprawie. Więc proszę też nie zabijajmy się tu tylko porozmawiajmy jak normalni ludzie =w=/
A powracają do tematu~~ Czy wy też zauważyliście, że Ci "znawcy" zawsze wiedzą lepiej? Dajmy na przykład dodajesz zdjęcie i np prosisz o rady, bo chcesz się lepiej nauczyć danego makijażu i zaraz masz spam w powiadomieniach, bo "znawcy" się wypowiadają... mówią Ci, że wszystko jest źle zrobione itp... a po chwili sami dodają zdjęcie~~ i co? Jest jeszcze gorsze od osoby, która prosiła o rady XD no kurczaki to mnie tak śmieszy, że zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak, czy oni nie mają co robić tylko udawać najlepszych? Okey są niektórzy bardzo uzdolnieni i ich podziwiam, że robią piękne makijaże itp~~ ale jeśli w czymś nie jesteśmy lepsi to nie krytykujmy drugiej osoby~~ bo okey rozumiem, że piszesz np "Wiesz co poprawiłabym..." i ta osoba to poprawia~~ ale nie "Wszystko jest źle..." "po co wstawiasz zdjęcie jak nie znasz stylu" po to wstawia by prosić o radę, albo wiedzieć co poprawić, ne?
Nie wiem może to ja się czepiam takiego czegoś a to przecież normalne? 'o'


4 komentarze:

 1. Są niestety ludzie, którzy ,,wszystko wiedzą lepiej".
  Najgorsze jest to, jak taka osoba dyktuje Ci co masz robić w danej sytuacji i jak masz robić, chociaż w głębi duszy wiesz, że to jest niewykonalne. Każdy kieruje własnym życiem i każdy powinien szanować decyzje drugiego człowieka. Niestety, zwłaszcza w szkole spotyka się ludzi, którzy czerpią satysfakcję z ,,ustawiania" Ciebie po swojemu, bo tak im wygodniej. Jakby byli jakimiś władcami świata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniłam ksywkę ^.^ Za wielkiej różnicy nie ma, ale cóż :)

   Usuń
  2. No dokładnie... ale niektórzy nie umieją tego zrozumieć... i teraz pytanie jak tu żyć ;w;

   Mała zmiana to duża zmiana <3

   Usuń
 2. Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy! ^.^ Przy okazji, może masz ochotę zapoznać się z chińską muzyką?

  -- http://world-chinese-rat.blogspot.com/2016/05/czarodziejskie-magiczne-wilki-czesc.html --.

  Odsłuchaj też sobie Jackie'ego Chana z odtwarzacza blogowego. A nuż, widelec, Ci się spodoba? *.*

  OdpowiedzUsuń